Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Rosice u Chrasti | 3 | 790.000 | 20 | |
2 | Slatiňany | 7 | 711.000 | 19 | |
3 | Sezemice | 8 | 621.000 | 18 | |
4 | Dražkovice | 10 | 591.000 | 17 | |
5 | Zámrsk | 11 | 540.000 | 16 | |
6 | Choceň | 12.5 | 490.000 | 15 | |
7 | Dřenice | 15 | 490.000 | 14 | |
8 | Pardubice | 18 | 406.000 | 13 | |
9 | Plotiště nad Labem | 18.5 | 390.000 | 12 | |
10 | Zámrsk | 19 | 430.000 | 11 | |
11 | Mikulovice | 24 | 320.000 | 10 | |
12 | Opočínek | 24.5 | 310.000 | 9 | |
13 | Všechlapy | 25.5 | 300.000 | 8 | |
14 | Havlíčkův Brod | 25.5 | 240.000 | 7 | |
15 | Lanškroun | 27.5 | 240.000 | 6 | |
16 | Dašice | 30.5 | 240.000 | 5 | |
17 | Staré Jesenčany | 31 | 150.000 | 4 | |
18 | Staré Jesenčany | 32 | 190.000 | 3 | |
19 | Sezemice | 35 | 151.000 | 2 | |
20 | Sezemice | 37.5 | 70.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 08.10.2022 | ||||||||
Místo konání závodu | Dřenice | ||||||||
Kraj | Pardubický | ||||||||
Název závodu | Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 5.ROČNÍK, | ||||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 24 závodníků Žemlička Radek - Slatiňany Šrámek Petr - Opočínek Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Pánek Vít - Sezemice Kratochvíl Jan - Třebechovice pod Orebem Icha Zdeněk - Havlíčkův Brod Novotný Jiří - Zámrsk Novotná Pavlína - Zámrsk Svoboda Jaroslav - Břehy Tecl Miloslav - Pozovice Černý Jan - Pardubice Provazník Michal - Dřenice Kubec Tomáš - Lanškroun Synek Martin - Choceň Zahradník Vlastimil - Pardubice Chválová Lubica - Sezemice Chvála Petr - Sezemice Chvála Jan - Sezemice Syrůček Stanislav - Dražkovice Taichner Radek - Mikulovice Růžička Pavel - Dašice Blaščík Petr - Staré Jesenčany Štarman Jiří - Staré Jesenčany Janouch Miroslav - Všechlapy | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst | Ruličky | ||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Zakázané nástrahy | ZAKAZANE JSOU PATENTKY NECHTE JE DOMA. | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba | ||||||||
Bodování | Kapr, Úhoř, Tolstolobik,jeseter, Amur, Štika, Candát = 50 bodů ,lín a Karas = 20 bodů, Pstruh, Siven = 10 bodů , Ostatní ryby = 1 bod.STŘEVLE SE NEBODUJE!!!!!!!SEKTOROVÉ BODOVÁNÍ. | ||||||||
Ocenění pro vítěze | 3 poháry a nějaka hotovost. | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Občerstvení zajištěno.ZÁKAZ CHYTÁNÍ Z HLADINY A POD NÍ cca 35cm!!!!!! | ||||||||
Pořadatel |
Název: Syrůček Standa a Chvála Petr 728018656 Telefon: 608652797 |