Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 152 termínů závodů
V minulosti zadáno 6743 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Champions Cup (Pohár mistrů) za období 1. 9. 2018 - 31. 8. 2019



Každý rok pořádáme jednorázový závod s názvem Champions Cup (Pohár šampiónů). Jedná se o prestižní závod, kterého se mohou zúčastnit pouze ti, kteří v daném období vyhráli jakýkoliv rybářský závod, a to bez rozdílu kategorií. Období je předem stanoveno. Není povinnost být členem Klubu Rybářské žebříčky z.s.

Následující seznam tyto závodníky zobrazuje, přičemž je mu zároveň uveden první závod, který mu nominaci zajistil. Seznam je řazen abecedně.

 

Všeobecné podmínky:

  • Po skončení daného období (nejpozději tři neděle před) budou vypsány propozice na závod
  • Termín bude zpravidla 28.9. daného roku (může být i jiný den podle aktuálních podmínek)
  • Pokud by se stalo, že bude přihlášeno současně více jak x závodníků v následujících kategoriích: 5x mládež do 15ti let,10x veteráni(nad 55 let) a 5x ženy, pak se pro tyto kategorie předá samostatná trofej. Veteráni (55+) a mládež uvedou tuto skutečnost v přihlášce.
  • V případě, že nebude naplněna kapacita revíru, mohou být do startovní listiny dopsáni členové Klubu z druhých a třetích míst z daného období.

 

Ocenění:

Vzhledem k tomu, že se jedná o prestižní závod, bude dekorováno prvních deset závodníků poháry (trofejemi). Dále mohou být předány finanční odměny a event. získané věcné ceny od sponzorů. Vítěz se stává automaticky členem Klubu Rybářské žebříčky pro další období.

Pozn.: Výše uvedené může být změněno na základě aktuálních podmínek, což musí být včas, nejdéle 14 dnů před závody, oznámeno. Pořadatel, spolek Rybářské žebříčky z.s., má právo odmítnout přihlášeného bez udání důvodu.

Bližší informace v propozicích.

 

Celkově nominováno 295 závodníků

 

JménoMěstoDatum nominaceMísto závodu, kde byl nominován
Ambrosová DenisaMělník18.05.2019Lužec nad Vltavou mládež
Andrž LadislavBolehošť14.06.2019Hraštice
Arazim VlastimilNeratovice04.05.2019Odolena Voda
Bagar Šimon07.10.2018Polouvsí - mládež
Bareš VladimírSlepotice07.10.2018Kameničky
Bartes PetrJaroměřice nad Rokytnou14.10.2018Polnička u Žďáru nad Sázavou
Bartoněk LukášPředměřice nad Labem04.05.2019Jaroměř
Bařinka TomášTýniště nad Orlicí29.09.2018Libice nad Doubravou
Bauer JiříKunštát14.06.2019Jimramov - Obsazeno
Beneš JaroslavNová Ves u Chotěboře08.05.2019Nová Ves u Chotěboře mládež
Berousek PetrPlzeň13.07.2019Otěšice
Blaščík PetrStaré Jesenčany15.09.2018Dřenice
Blecha MiroslavPočátky11.05.2019Protivín
Boháč JosefSoběslav27.04.2019Veselí nad Lužnicí mládež
Bouček JiříZdislavice29.09.2018Zdislavice mládež
Bozděch KarelStaňkov27.04.2019Mezholezy u Horšovského Týna
Brodský MichalHradec Králové15.09.2018Častolovice
Cajthaml Jakub13.04.2019Kolín
Cingroš JakubStod23.09.2018Kolešov
Čálek ŠimonPolice nad Metují23.09.2018Červený Kostelec mládež
Čapek MartinDlouhá Lhota27.04.2019Bělá pod Bezdězem
Čepelák TomášChlumec nad Cidlinou03.11.2018Vítězná u Kocléřova
Černá Kristýna25.05.2019Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládež U15
Černý JindřichMnichovo Hradiště11.05.2019Mšeno u Mělníka
Černý Tomáš st.Přišimasy08.09.2018Brandýs nad Labem
Černý VáclavPlzeň15.09.2018Dešenice
Čihák JanHradec Králové11.05.2019Hradec Králové mládež U18
Čížek ZdeněkLibochovice31.12.2018Telce
Dang TomášŘestoky30.12.2018Dřenice
Daniš PetrKácov28.04.2019Kladruby - mládež U15
Derner ZdeněkTýniště nad Orlicí08.09.2018Týniště nad Orlicí
Diblík LadislavBroumov01.09.2018Broumov
Dohnal DavidMedlešice04.05.2019Mikulovice Fryčák
Dohnal JiříJindřichov13.04.2019Králíky (Horní Lipka)
Doležal LambertŽďár nad Sázavou11.05.2019Želetava
Doležán VladimírChotěboř15.06.2019Dešná
Drahoš MatúšSlovensko24.11.2018Polouvsí
Duba LadislavŽďár nad Sázavou08.09.2018Hostákov
Dydňanský RomanVrbno04.05.2019Milín
Dyntera AlešMedlešice04.05.2019Mikulovice Fryčák
Dyntera JakubMedlešice04.05.2019Mikulovice Fryčák
Edl MilanPlzeň28.09.2018Ledce
Falta KamilKlášter nad Dědinou13.10.2018Vítězná u Kocléřova
Farská KristýnaKošťálov11.05.2019Hradec Králové mládež U15
Fencl PetrKolín04.05.2019Bylany
Fiala Luděk08.09.2018Velešín
Fiala OndřejPříbram19.05.2019Čimelice mládež
Ficner LukášLanškroun13.04.2019Třebechovice pod Orebem
Fiedler LuděkPardubice15.09.2018Zámrsk
Flanderka AlešPašinka29.12.2018Dlouhý Most u Liberce - OBSAZENO
Flener Tadeáš25.05.2019Praha Kolovraty mládež
Franěk RobertTrutnov08.09.2018Trutnov
Friedrich TomášJablonec nad Nisou15.09.2018Tample
Fuchs JanČervená Voda29.06.2019Králíky
Gažiová LilianaHodkovice nad Mohelkou28.04.2019Malá Skála - mládež
Hadač PavelHorní Lipka29.06.2019Králíky mládež
Haklová LucieVrutice29.06.2019Bílichov mládež
Hála JaromírRoudnice nad Labem06.04.2019Kobylníky
Halíř LukášOsek13.10.2018Mirovice
Halva DanielJimramov13.07.2019Jimramov mládež
Hampejs DavidBílina01.09.2018Libčeves
Hanáček FrantišekBrno13.10.2018Pardubice plavaná
Hanzal OndřejŽeletava11.05.2019Doksy
Harant AntonínPlzeň22.09.2018Sulislav u Stříbra
Hasal FrantišekChomutice27.04.2019Šlapanice v Čechách
Havlíček Martin27.04.2019Kladruby
Heimlich Roman30.03.2019Jestřabice
Hejda FilipRakovník08.06.2019Olešná - mládež U15
Hladík RomanBlovice08.06.2019Dobřív
Hlaváč OtoKosmonosy27.10.2018Vlašim
Hlotan MilanSezemice25.05.2019Holice
Hložek FrantišekBílina29.06.2019Bílichov
Hnilička RadomírKunštát14.06.2019Jimramov - Obsazeno
Hodík MiroslavSedlčany25.05.2019Kamberk
Hofman DavidHrochův Týnec06.10.2018Hlinsko mládež
Holý Zdeněk ml.Plzeň06.10.2018Krašovice
Hošek EvženHradec Králové08.06.2019Stéblová
Hošek PavelŘímovice07.10.2018Kladruby mládež U15
Hrdlička JaroslavMariánské Lázně07.10.2018Loučky
Hron Vladimír22.06.2019Čenkov u Třeště
Charvát LukášČernčice11.11.2018Libčeves
Chromčák JiříMimoň18.05.2019Česká Lípa (Dubice) - mládež
Chvála PetrSezemice03.11.2018Sendražice-už pouze náhradníci
Chýle Ondřej01.06.2019Dobroměřice - mládež
Indruch VojtěchChoryně18.05.2019Kelč mládež
Janíček JanKamenice u Jihlavy28.09.2018Lázně Bohdaneč "Pohár šampionů"
Jareš Petr26.05.2019Praha - Zbraslav mládež U10
Jaroš ZdeněkHostinné08.09.2018Vrchlabí
Ježek MartinPředměřice nad Jizerou06.10.2018Předměřice nad JIzerou
Jílek Petr st.Polička22.09.2018Herálec
Jirásek PetrChotěboř04.05.2019Světlá nad Sázavou
Jireček MiroslavHodkovice08.06.2019Mladá Boleslav
Jirsa JiříChmeliště08.05.2019Nová Ves u Chotěboře
Jiříček JaroslavVysoké Mýto21.04.2019Horka u Chrasti
Jůna PetrPraha20.10.2018Skuteč
Jungwirt VojtěchStrakonice05.05.2019Humpolec (Hadina)
Kabát MiroslavTřemošná15.09.2018Řeřichy
Kabát PetrSmilovice21.10.2018Velký Přelov (Černožice)
Kadeřábek JaroslavLiběchov18.05.2019Lužec nad Vltavou
Kalenský PetrDolní Olešnice15.09.2018Vítězná u Kocléřova 1
Kaniščev RomanLoštice06.07.2019Králíky plavaná
Kárník PetrBílé Vchynice08.06.2019Radovesnice II
Kettner Štěpán ml.Dešná15.06.2019Veselá u Mnichova Hradiště - mládež
Kiessling JiříProstřední Vydří22.09.2018Cizkrajov
Kočí JosefMnichovo Hradiště20.10.2018Levínská Olešnice
Kochan PavelKarviná04.05.2019Karviná
Konfršt LukášPardubice20.04.2019Medlešice
Kopa StanislavMoravičany07.04.2019Sendražice-obsazeno jen náhradníci
Kopic MilanHumpolec14.09.2018Milovy
Košina PavelDomanín04.05.2019Veselí nad Lužnicí
Kovář AntonínKladruby28.04.2019Kladruby - mládež U10
Kovář Jan ml.Soběslav04.05.2019Žitná mládež
Kovář MartinKladruby06.10.2018Kladruby
Kovář MichalTřešť29.09.2018Hodice
Kraus PavelJablonec nad Nisou15.09.2018Tample
Krejsa Zdeněk04.05.2019Žitná
Krobot JiříDolní Čermná02.06.2019Lično
Křepinský JanPraha26.05.2019Praha - Zbraslav mládež U15
Křivánek MiroslavRoudnice nad Labem06.07.2019Kolešov u Rakovníka
Kubešová DenisaBolina18.05.2019Vlašim mládež
Kučera JiříLužná07.09.2018Hruškov
Kuh MatějVrchlabí02.06.2019Vrchlabí mládež
Kulhánek AdamJablonné nad Orlicí29.06.2019Králíky mládež
Kulka Štěpán ml.Jimramov18.05.2019Jimramov mládež
Kupka TomášHradec Králové27.10.2018Křesetice
Kvapil PetrJičín18.05.2019Jičín - Dvorce
Květoň MilanChodov29.09.2018Loket
Lédl DavidMirovice07.04.2019Týn nad Vltavou
Leško JiříOldřichov29.06.2019Lestkov
Lévai Jan st.Karlovy Vary08.06.2019Jenišov u Karlových Varů
Liebezait VáclavKřivoklát11.05.2019Nižbor
Lisčák JanLubná04.05.2019Bílichov
Lorenz David15.06.2019Zlosyň mládež U15
Loužil VítKutná Hora25.05.2019Velký Osek - mládež
Macal OndřejVeltrusy25.05.2019Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládež U10
Mackura ZdeněkPernink13.04.2019Chranišov
Maček TomášVelká Jesenice08.06.2019Rtyně v Podkrkonoší
Mačo JiříSlatina nad Zdobnicí02.06.2019Lično
Mádl PetrDešná08.09.2018Třeboň
Mach VáclavPernink20.10.2018Tři Sekery u Mariánských Lázních
Machatý DavidJaroměř06.10.2018Hradec Králové
Malý Jiří ml.Korouhev06.04.2019Pasohlávky
Malý StanislavPardubice20.04.2019Medlešice
Mareš LukášLukavice27.04.2019Svídnice u Chrudimi mládež
Mareš PavelPraha01.06.2019Dobroměřice - OBSAZENO
Mareš VladimírPraha13.04.2019Senomaty
Maršík JanPelhřimov20.10.2018Zdislavice
Martinec MichalHronov25.05.2019Pěkov - Hony - mládež
Matějka VáclavNové Hrady15.09.2018Bujanov
Matouš FilipTýniště nad Orlicí09.09.2018Týniště nad Orlicí - mládež s pomocí rodičů
Mergl JakubHeřmanův Městec04.05.2019Budislav - Kamenné Sedliště
Merunka MartinPohledec02.02.2019Dalečín
Miřejovský ZdeněkOpatovice nad Labem30.03.2019Mokrovousy
Mládková Stanislav27.04.2019Trhové Sviny ženy
Mokrý Jiří ml.Hamry nad Sázavou01.06.2019Svratouch - mládež
Moravec PavelČejov14.09.2018Milovy
Moravec VáclavHostín20.10.2018Zlosyň
Motyčka MiroslavChrudim04.05.2019Nasavrky
Mrázek KarelMirovice06.10.2018Ráztely u Mirovic
Munzar TomášDoubravník01.09.2018Bystřice nad Pernštejnem ,mládež
Münzer JosefNové Sedlo20.04.2019Zeměchy u Kralup n./Vlt.
Musílek PetrChotěboř02.12.2018Litvínovice
Nass AdamPňovice22.09.2018Luh u Milína mládež
Navrátil JiříÚhřetice04.05.2019Litětiny
Netolický MichalSkuteč28.04.2019Skuteč (Štěpánov) - mládež
Novák JanČervené Pečky30.03.2019Křesetice OBSAZENO
Novotná Kateřina ml.Mezihoří26.05.2019Miřetice mládež
Novotný JiříZámrsk13.04.2019Dřenice JEDNA DVOJICE VOLNÁ ZDŮVODU NEMOCI !!!!!!!!!!!!!!
Novotný PetrZámrsk13.04.2019Dřenice JEDNA DVOJICE VOLNÁ ZDŮVODU NEMOCI !!!!!!!!!!!!!!
Odehnal Jiří25.05.2019Ponětovice mládež
Odvárka TomášHerálec15.09.2018Svratouch
Ondráček JanHořice v Podkrkonoší27.04.2019Miletín
Pácl FrantišekÚstí nad Orlicí08.06.2019Brandýs nad Orlicí
Pavlíček JaroslavŽďár nad Sázavou09.02.2019Pašinka u Kolína
Pavlíček KamilŽďár nad Sázavou01.06.2019Studénky
Pavlíček RadomírŽďár nad Sázavou19.10.2018Hruškov
Pavlík FrantišekBřeznice29.09.2018Myslín
Pazderka AdamHradec Králové01.09.2018Lejšovka-1.cena ryb. lehátko
Pechánek Patrik08.06.2019Olešná - mládež U10
Pekárek Pavel st.Rtyně v Podkrkonoší20.04.2019Velká Jesenice
Pekař JaroslavKamenice nad Lipou27.10.2018Pardubice
Pergreffi LucaPardubice30.06.2019Brno - Obřany
Perout JosefPerštejn20.04.2019Zlosyň
Peterka JaroslavČeská Lípa16.03.2019Libčeves Poslední Obsazeno 28 přihlášeno
Petr JaromírSobčice01.06.2019Vojice
Petr MarekSobčice02.06.2019Vojice - mládež
Petružálek JiříPlotiště nad Labem20.04.2019Vestec - Nouzín
Pikl StanislavPacov25.05.2019Pacov
Pirkl MarekStárkov01.06.2019VRCHLABÍ
Pleskač Jan ml.Libice nad Doubravou08.09.2018Milotičky
Pleskač Jan st.Libice nad Doubravou25.05.2019Úsobí
Podskalský JiříČižice22.09.2018Plzeň
Poláková Michaela26.09.2018Poděbrady
Porazík VáclavKolešov08.06.2019Podbořany
Pospíšil Jan26.09.2018Poděbrady
Povolný ZdeněkKarlovy Vary21.10.2018Otovice u Karlových Varů
Procházka Jan31.03.2019Čelákovice mládež
Prokop Josef ml.Jeníkov10.11.2018Jiříkov
Provazník JiříDřenice06.04.2019Ostřešany
Provazník MichalDřenice06.04.2019Ostřešany
Průša VladimírŽeletava15.06.2019Humpolec
Příhoda Milan27.04.2019Trhové Sviny
Pustějovský Maxim11.05.2019Kateřinice mládež
Pužej ŠtěpánNetolice27.01.2019Český Krumlov
Rajsigl LukášHeřmanův Městec08.09.2018Ostřešany
Raniak MartinTřešť13.10.2018Jarošov nad Nežárkou
Rezek OldřichMikulov18.05.2019Jimramov
Riedl PatrikHumpolec04.05.2019Světlá nad Sázavou mládež
Rosenzweig Daniel15.09.2018Karviná mládež
Růžička PavelLibina22.09.2018Choceň
Růžičková NelaMorašice15.06.2019Dřenice - mládež
Říčař DavidZdelov01.05.2019Lužec nad Cidlinou
Říha BohumilSvětlá nad Sázavou11.05.2019Humpolec
Řípa AlešHeřmanův Městec29.09.2018Drozdice
Semonský JaroslavNemošice20.04.2019Medlešice
Skalický JakubMilín08.09.2018Humpolec
Skalický MatějMilín20.10.2018Chýně
Skalický MiroslavMilín08.09.2018Humpolec
Skotnica JiříRožmitál pod Třemšínem27.04.2019Rožmitál pod Třemšínem
Skryja MatějOstrov nad Oslavou02.06.2019Pokojov mládež
Slezák Tomáš23.06.2019Loučky
Smihrodský StanislavTachov15.09.2018Čečkovice
Smítka Josef st.Kutná Hora29.09.2018Zdislavice
Smítka RadekBolina15.06.2019Buřenice
Sobotka MiroslavŽďár nad Sázavou01.09.2018Bystřice nad Pernštejnem
Sochor Jaroslav ml.Hluboká nad Vltavou16.03.2019Hněvkovice
Sosnowski LukaszBogatynia25.05.2019Chrastava
Stulík Jakub05.05.2019Dobrá voda u Březnic - mládež
Suchý Jakub01.06.2019Bělá pod Bezdězem - mládež
Suchý JanMerklín19.05.2019Otěšice
Svárovský DavidHumpolec15.06.2019Humpolec mládež
Svědínek ZdeněkTeplice01.06.2019Chřibská
Svitek FilipPříbram28.04.2019Rožmitál pod Třemšínem - mládež
Svobodová ViktorieTýniště nad Orlicí25.05.2019Holice - mládež OBSAZENO pouze náhradníci
Syrůček StanislavDražkovice06.04.2019Ostřešany
Sztymelski AndrzejKarviná17.03.2019Karviná
Šilhavý StanislavTřemošná29.09.2018Senomaty
Šimek PavelHorní Brusnice06.10.2018Vrchlabí
Šmůla David ml.Dobřany15.06.2019Teplá - mládež
Šnicer PetrBlšany11.05.2019Velká Černoc
Špůr MikulášHradec Králové11.05.2019Hradec Králové mládež U10
Šrámek PetrOpočínek20.04.2019Zájezdec
Štarman JiříStaré Jesenčany13.10.2018Dřenice
Šťastný ZdeněkPardubice20.04.2019Medlešice
Štěpánek LadislavMedlešice04.05.2019Mikulovice Fryčák
Štěpnička Jan07.10.2018Kladruby mládež U10
Šuchal AdamMarkovice04.05.2019Lohenice u Přelouče - mládež
Šulc MilanTrubín18.05.2019Čimelice
Šupol MichalRychnov nad Kněžnou13.07.2019Dřenice OBSAZENO pouze náhradníci
Švanda JanVelký Osek13.04.2019Velký Osek - mládež
Švanda LuděkVelký Třebešov15.06.2019Skuhrov nad Bělou
Švanda RadekČeská Skalice01.06.2019Přepychy - OBSAZENO
Tajtl PavelKobylníky21.04.2019Rybník Kokovice
Takács PavelSvětnov04.05.2019Bystré
Tatíček JiříLukavice27.04.2019Svídnice u Chrudimě
Tobolka MilanNechanice21.04.2019Lejšovka-1.cena-ryb.lehátko-posledních 8 míst
Toman František st.Jaroměřice nad Rokytnou29.06.2019Arneštovice
Toman LukášČastolovice09.09.2018Týniště nad Orlicí - mládež
Tošer JaroslavÚstrašín21.04.2019Zdislavice
Tošovský JakubBělá pod Bezdězem04.05.2019Veselá u Mnichova Hradiště
Trnka AlešTřesovice22.09.2018Mokrovousy
Trnka Tomáš02.09.2018Měřín - mládež
Trnka VojtěchČeské Budějovice28.04.2019Trhové Sviny mládež
Tůma JakubRousínov16.03.2019Dřenice
Tušinovský PavelČervená Voda29.06.2019Králíky
Uhlíř Jan08.05.2019Horoměřice
Ungr Vojtěch30.03.2019Jestřabice
Vágenknecht JiříPardubice29.09.2018Jaroměř
Valeš Daniel08.05.2019Jičín (Dvorce) mládež
Váňa TomášZlosyň25.05.2019Praha Kolovraty
Vašíček ZdeněkOpočno29.09.2018Velká Jesenice
Vašík Pavel08.09.2018Měřín
Verner Lukáš26.09.2018Poděbrady
Veselý LukášJaroměřice nad Rokytnou30.09.2018Boňov u Jaroměřic nad Rokytnou
Vican RomanPřeštice26.04.2019Zvíkovské podhradí
Vilímek RomanBrno18.05.2019Česká Třebová
Vitásek JiříČervená Lhota22.09.2018Rataje nad Sázavou feeder
Vlach Zdeněk ml.Ždírec nad Doubravou11.05.2019Krucemburk mládež
Vlček PetrČastolovice16.09.2018Trhová Kamenice
Vodičková KateřinaPříbram02.06.2019Dobříš mládež
Vojta JanProtivín11.11.2018Tábor
Vondráček JiříMěšice18.05.2019Řeřichy
Vostruha Roman19.04.2019Starý Kolín
Výborný JiříTeplá01.09.2018Trstěnice
Vyslyšel Vladimír ml.Plzeň29.09.2018Mělník
Záhora PetrBílina25.05.2019Bylany II
Zahradník RomanPelechov09.06.2019Míčov (Uvolnilo se 1místo!!!)
Zajíček JosefVeselice25.05.2019Pěkov - Hony
Zavřel JanPomezí20.10.2018Sázava
Zeman LubošSemily15.09.2018Tůň u Loukova
Zmarzlák Štěpán st.Valašské Meziříčí18.05.2019Kelč
Žák MiloslavJindřichův Hradec22.09.2018Humpolec (Hadina)
Žemlička RadekSlatiňany06.04.2019Ostřešany
Žižka RadekHolýšov25.05.2019Heřmanova Huť
Žváček MichalNové Město na Moravě28.04.2019Nové Město na Moravě mládež

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.