Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 149 termínů závodů
V minulosti zadáno 5834 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Champions Cup (Pohár mistrů) za období 1. 7. 2017 - 30. 8. 2018



Každý rok pořádáme jednorázový závod s názvem Champions Cup (Pohár šampiónů). Jedná se o prestižní závod, kterého se mohou zúčastnit pouze ti, kteří v daném období vyhráli jakýkoliv rybářský závod, a to bez rozdílu kategorií. Období je předem stanoveno. Není povinnost být členem Klubu Rybářské žebříčky z.s.

Následující seznam tyto závodníky zobrazuje, přičemž je mu zároveň uveden první závod, který mu nominaci zajistil. Seznam je řazen abecedně.

 

Všeobecné podmínky:

  • Po skončení daného období (nejpozději tři neděle před) budou vypsány propozice na závod
  • Termín bude zpravidla 28.9. daného roku (může být i jiný den podle aktuálních podmínek)
  • Pokud by se stalo, že bude přihlášeno současně více jak x závodníků v následujících kategoriích: 5x mládež do 15ti let,10x veteráni(nad 55 let) a 5x ženy, pak se pro tyto kategorie předá samostatná trofej. Veteráni (55+) a mládež uvedou tuto skutečnost v přihlášce.
  • V případě, že nebude naplněna kapacita revíru, mohou být do startovní listiny dopsáni členové Klubu z druhých a třetích míst z daného období.

 

Ocenění:

Vzhledem k tomu, že se jedná o prestižní závod, bude dekorováno prvních deset závodníků poháry (trofejemi). Dále mohou být předány finanční odměny a event. získané věcné ceny od sponzorů. Vítěz se stává automaticky členem Klubu Rybářské žebříčky pro další období.

Pozn.: Výše uvedené může být změněno na základě aktuálních podmínek, což musí být včas, nejdéle 14 dnů před závody, oznámeno. Pořadatel, spolek Rybářské žebříčky z.s., má právo odmítnout přihlášeného bez udání důvodu.

Bližší informace v propozicích.

 

Celkově nominováno 529 závodníků

 

JménoMěstoDatum nominaceMísto závodu, kde byl nominován
Adam Tomáš01.07.2017Morava 23 muška
Aleksandrová AlenaHradec Králové23.06.2018Lázně Bohdaneč ženy
Antálek Dušan10.08.2018Jeseník
Antálek Dušan ml.10.08.2018Jeseník
Ardelán MatyášLodín26.08.2017Lodín mládež
Bagar Šimon01.10.2017Polouvsí - mládež
Barát RichardBrno02.09.2017Humpolec
Bareš VladimírSlepotice30.09.2017Choteč
Bárta JakubPřeštice08.04.2018Plzeň
Bárta MartinPřeštice23.07.2017Přeštice
Bárta OldřichNýrsko13.05.2018Ptenín
Bartes PetrJaroměřice nad Rokytnou09.06.2018Želetava
Bártík MiloslavPlzeň23.09.2017Vrčeň
Bartoněk LukášPředměřice nad Labem30.07.2017Sendražice
Bartoňková PetraPředměřice nad Labem26.08.2017Dřenice - ženy
Bartoš Jan08.07.2017Hradec Králové plavaná
Bařina Petr19.04.2018Ostrata
Bednář JakubTřebíč09.06.2018Třebíč mládež
Bejr MatoušMnichovo Hradiště27.05.2018Bakov nad Jizerou mládež
Belušiak LadislavJindřichův Hradec10.08.2018Buřenice
Benda PavelMělník18.08.2018Šlapanice v Čechách
Beneš KarelBílina02.06.2018Dobroměřice
Beneš ZdeněkPeruc15.07.2017Bylany (Most)
Beňo JindřichNové Spořice10.02.2018Otovice u Karlových Varů
Beran David28.10.2017Polička
Bereš JanPlaná05.08.2017Třemešné pod Přimdou
Bertok MilanDublovice22.04.2018Podlesí
Bidmon PavelKorouhev11.08.2018Hamry nad Sázavou
Bielik Marcel09.06.2018Šluknov
Blecha MiroslavČeské Budějovice19.05.2018Počátky
Bludská Kristýna09.06.2018Vlašim mládež
Bočková Alena26.05.2018Dymokury ženy
Borovka LubošVodňany23.06.2018Ráztely u Mirovic
Bošek StanislavBrno12.05.2018Humpolec
Brádler PavelČervená Voda30.06.2018Králíky
Brádler PetrČervená Voda30.06.2018Králíky
Brodský MichalHradec Králové08.07.2017Panský rybník v Janově
Bromovský PetrČeský Šternberk02.09.2017Sedlčánky feeder divize
Brož OndřejPoruba21.04.2018Ostrava - Poruba - mládež
Brückner MartinVelké Meziříčí19.08.2017Tovačov feeder
Budský ViktorČelákovice31.03.2018Čelákovice mládež
Buchalová Eliška26.08.2017Letkovice - mládež
Buráň MartinBrno02.09.2017Humpolec
Cablk JanPravonín15.07.2017Nakvasovice
Cajthaml JaroslavČeská Lípa02.09.2017Liběchov plavaná KP
Carda RadekOpočno21.04.2018Velká Jesenice
Cihlář JakubPlaná nad Lužnicí26.05.2018Dolní Bukovsko mládež
Csernyanszká PavlínaVysoké Mýto22.07.2017Přepychy
Cveklová KateřinaKadaň09.06.2018Vejprty mládež
Čáp Stanislav26.10.2017Ostrata
Čapek MartinDlouhá Lhota29.04.2018Bělá pod Bezdězem
Černá Kristýna26.05.2018Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládežU15
Černý JindřichMnichovo Hradiště05.08.2017Babice u Říčan
Černý Jindřich ml.Jindřichův Hradec10.08.2018Buřenice
Černý RadekTřebíč16.09.2017Třebíč
Číž LubošJindřichův Hradec10.08.2018Buřenice
Čížek PavelMariánské Lázně23.07.2017Velké Dvorce
Daněk JanPraha21.07.2017Brno přívlač
Daniš PetrKácov23.06.2018Kladruby - mládež U15
Dědík VladimírBašť23.06.2018Lázně Bohdaneč
Denemarek JiříHrotovice12.08.2017Třebíč
Derner ZdeněkTýniště nad Orlicí26.05.2018Přepychy OBSAZENO
Dičko DavidKlášterec nad Ohří23.09.2017Otovice u Karlových Varů
Dobeš JiříRebešovice18.08.2018Kochánov - 1.volné místo
Doležal LambertŽďár nad Sázavou15.07.2017Jimramov
Doležalová MonikaPardubice05.07.2017Podůlšany ženy
Doležán VladimírChotěboř26.05.2018Číhošť
Dostál MatoušKrálíky01.07.2017Králíky mládež
Doubrava JaroslavBudkovice15.07.2017Řeznovice - OBSAZENO
Douda JanChrast u Chrudimi28.04.2018Svídnice u Chrudimě
Drábek Jaroslav ml.05.05.2018Žitná mládež
Dražan ZdeněkPanenský Týnec05.07.2017Smolnice - OBSAZENO
Duba LadislavŽďár nad Sázavou28.07.2017Bohdalec
Duba Ladislav ml.Žďár nad Sázavou12.05.2018Bystré
Dudková HanaSvitavy08.07.2017Svitavy - ženy
Ďuračka Radek26.05.2018Lubenec
Ďurček Josef ml.Mnichovo Hradiště19.05.2018Veselá u Mnichova Hradiště - mládež
Dušánek Bohuslav ml.Jaroměř18.08.2018Vítězná u Kocléřova
Dušánek Bohuslav st.Jaroměř28.09.2017Vítězná u Kocléřova
Dušek Jan ml.Kutná Hora30.07.2017Soutice mládež
Dušek OndřejPoděbrady29.07.2017Praha - lodní liga
Dvorský Daniel02.06.2018Radotín mládež
Dvořák MiloslavÚstí nad Labem18.08.2018Libčeves
Dydňanský RomanVrbno01.07.2017Libčeves
Edl MilanPlzeň12.08.2017Dehtín
Falta KamilKlášter nad Dědinou31.03.2018Vítězná u Kocléřova
Fejt Petr st.Polička19.05.2018Jimramov
Fencl PetrKolín01.07.2017Výžerky
Ficner JiříLanškroun14.04.2018Česká Třebová
Figura Daniel01.05.2018Petrovice mládež
Finger AlešKostelec nad Orlicí09.09.2017Týniště nad Orlicí
Flanderka AlešPašinka25.05.2018Pardubice
Folkman Radek30.09.2017Polička přívlač
Foltýn Martin07.04.2018Polouvsí
Franěk RobertTrutnov09.09.2017Trutnov (Dolce)
Freitagová Tereza03.06.2018Dobříš mládež
Fridrich Kamil27.05.2018Šluknov mládež
Friedrich TomášJablonec nad Nisou07.04.2018Vrbová Lhota
Gajda ViktorPoruba21.04.2018Ostrava - Poruba - mládež začátečníci
Georgiev Boris26.05.2018Praha - Zbraslav
Gratcl JosefBrno19.08.2017Příbram na Moravě
Hadžala JanOdolena Voda12.05.2018Odolena Voda
Hájek MichalMyjava06.10.2017Dobrá voda Luh u Milína Carp secret
Hájek OndřejPraha13.07.2018Liběchov
Hála OndřejHavlíčkův Brod23.09.2017Pávov
Halíř LukášOsek14.10.2017Krašovice
Hamák Tobiáš26.05.2018Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládež
Hamouz ZdeněkČeská Lípa12.05.2018Doksy
Hampejs DavidBílina05.07.2018Smolnice
Hanáček FrantišekBrno22.07.2017Pasohlávky
Hanzal OndřejŽeletava05.08.2017Vranovská Ves
Harant AntonínPlzeň09.06.2018Teplá
Harant Miloš02.06.2018Lšelín
Harant MiroslavPlzeň28.07.2018Málkovice
Havel OndřejPavlovice01.10.2017Kladruby - mládež 0-10 let
Havlíček JosefOstřešany30.06.2018Medlešice
Havlíček StanislavMělník14.10.2017Zdislavice
Havránek RadekČejov05.08.2017Dolní Bukovsko
Herman Pavel ml.Dobřínsko04.08.2017Citonice
Herman Pavel st.Dobřínsko04.08.2017Citonice
Herynk FrantišekÚjezd nad Lesy26.08.2017Sedlčánky feeder
Hladík RomanBlovice22.07.2017Lužany
Hladíková SimonaBlovice26.05.2018Blovice mládež
Hlaváč OtoKosmonosy08.07.2017Chlumec přívlač
Hlaváček AlešOstřešany09.09.2017Ostřešany
Hloch MatyášKelč09.06.2018Kelč mládež
Hložek FrantišekBílina28.04.2018Smolnice
Hodík MartinSlepotice07.10.2017Litětiny
Hodík MiroslavSedlčany02.06.2018Příbram
Hodoň Zdeněk31.05.2018Hruškov
Holec PetrPoruba21.04.2018Ostrava - Poruba - dorost
Honc JosefRumburk12.05.2018Krásná Lípa
Horáček Josef26.05.2018Lubenec
Horák JaromírAlbrechtice nad Orlicí02.06.2018Rtyně v Podkrkonoší
Horyna TomášBroumov11.08.2018Miletín (Jordánek)
Hos MartinOtín28.10.2017Křesetice - OBSAZENO
Hošek PavelŘímovice17.09.2017Zdislavice mládež
Hošek StanislavPacov11.08.2017Buřenice - OBSAZENO
Hotovec AdamTrhový Štěpánov23.09.2017Čerčany mládež
Houdek Mikuláš16.09.2017Chuchel mládež
Houser OtakarVšechlapy25.08.2018Bakov nad Jizerou
Hrdlička JaroslavMariánské Lázně07.04.2018Chranišov
Hruška JiříJaroměř10.06.2018Vítězná u Kocléřova
Hruška Václav st.Jaroměř05.05.2018Velké Poříčí
Hruzík David26.08.2017Přerov plavaná
Humaj MaximSlovensko09.09.2017Písek přívlač U14
Hypš JanPraha14.10.2017Mladá Boleslav přívlač U18
Hyxa JakubMedlešice07.04.2018Dřenice
Charvát LukášČernčice21.04.2018Zlosyň
Chlumský Adam29.07.2018Soutice mládež
Chromý Radomír29.07.2017Příbor
Chvála JanSezemice20.08.2017Dřenice
Chvála PetrSezemice20.08.2017Dřenice
Ilik Lumír26.10.2017Ostrata
Iveth MiroslavMikulovice02.06.2018Mikulovice
Jakeš JanOstrov nad Oslavou23.09.2017Pávov
Janeček JakubHradec Králové12.05.2018Hradec Králové mládež U18
Janíček JanKamenice u Jihlavy05.07.2017Herálec u Havlíčkova Brodu - Obsazeno
Jarešová Eliška27.05.2018Praha - Zbraslav mládež U15
Jaroš ZdeněkHostinné21.04.2018Miletín
Javora Jana16.09.2017Březůvky ženy
Jeníkovský JanHokov09.09.2017Smolnice
Jinoch RomanOstřešany30.06.2018Medlešice
Jiránek BenjaminLíšný22.04.2018Malá Skála - mládež
Jirásek PetrChotěboř17.09.2017Dřenice -
Jireček MiroslavHodkovice02.12.2017Křesetice
Jiřík Miroslav19.05.2018Měšice
Jón RichardChlum05.05.2018Veselá u Mnichova Hradiště
Jukl IvanNemošice05.05.2018Lohenice u Přelouče
Jungwirt VojtěchStrakonice16.09.2017Humpolec
Kabát PetrSmilovice20.01.2018Sedlčánky
Kalčík MatějPlzeň26.08.2017Plzeň
Kaminský JaroslavFrýdštejn14.10.2017Zlosyň
Kaniščev Roman11.11.2017Polička
Kazatel PetrZnojmo09.09.2017Přerov plavaná
Kendiura TomášUničov12.08.2017Kunštát Sychotín plavaná
Kepáková VeronikaPoruba21.04.2018Ostrava - Poruba - mládež dívky
Kerecman Vladislav25.11.2017Polouvsí
Kertész JuliusMoravské Budějovice20.07.2018Citonice
Kettner ŠtěpánProvodín12.05.2018Doksy mládež
Kianičková JitkaPeruc31.03.2018Telce
Kinická JiřinaStolany25.08.2018Dřenice - ženy
Klásek Petr16.09.2017Šumperk
Klement JiříSvětlá nad Sázavou26.08.2017Sedlčánky feeder
Klíma PetrPolička30.09.2017Polička muška
Klimovský PeterSlovensko31.03.2018Polička
Kneř VladimírMalá Skála21.04.2018Malá Skála
Kočí JaroslavPraha14.10.2017Dolní Břežany
Kočí JosefMnichovo Hradiště11.08.2018Sendražice-Už pouze náhradníci
Kokeš Ladislav st.Mikulovice02.06.2018Mikulovice
Kolář VítekKozlov20.05.2018Česká Třebová mládež
Komora MartinChlumec nad Cidlinou05.08.2017Pardubice
Konfršt LukášPardubice12.05.2018Drozdice
Konopásek JosefPolička15.07.2017Hradec Králové plavaná
Konopásek LadislavPardubice30.09.2017Mělník
Kopa StanislavMoravičany09.06.2018Třebovice
Kopecký DavidNasavrky02.09.2017Hrochův Týnec
Kopecký MiroslavPlzeň22.07.2017Málkovice
Košina PavelDomanín28.09.2017České Budějovice
Kot HynekZdislavice05.05.2018Světlá nad Sázavou - mládež
Kotovic Jiří st.Zubří25.05.2018Milovy
Koubský AdamPelhřimov16.06.2018Humpolec mládež
Koukal MichalHvozdečko23.09.2017Pavlov
Kožíšek Martin28.09.2017Božejov
Krajňák IvanMikulovice07.04.2018Dřenice
Kratochvíl Jan DorianČakovice09.09.2017Písek přívlač U18
Kratochvíl MartinTábor02.06.2018Tábor
Kraus PavelJablonec nad Nisou26.08.2017Kolešov u Rakovníka
Kroča JiříTovačov09.06.2018Polouvsí
Krutský MilanVýžerky07.07.2018Výžerky
Křenek RadekVodňany11.11.2017Planá nad Lužnicí
Křivánek MiroslavRoudnice nad Labem01.05.2018Roudnice nad Labem
Kučera Petr19.08.2017Telce
Kudláček Michal31.08.2017Jestřabice
Kudláček VáclavNáměšť nad Oslavou03.09.2017Kravsko
Kulda JiříRtyně v Podkrkonoší21.04.2018Červený Kostelec
Kulich Martin31.05.2018Hruškov
Kumprecht ZdeněkNové Město nad Metují02.04.2018Vestec Nouzín
Kunst AntonínJaroměřice nad Rokytnou26.08.2017Brno
Kupka TomášHradec Králové15.04.2018Mokrovousy
Kusý LubošSkuteč03.05.2018Skuteč (Štěpánov)
Kvapil Miroslav05.05.2018Božice
Kvapil PavelCitonice23.06.2018Citonice
Kyncl LiborSvratouch16.09.2017Svratouch
Ledvinka MartinBrno12.05.2018Humpolec
Ledvinka PetrOstřešany30.06.2018Medlešice
Leitl MiroslavHolýšov01.04.2018Smilovice
Lévai Jan st.Karlovy Vary01.07.2018Loučky
Liška Martin08.05.2018Velké Dvorce
Lochman PavelZdelov17.06.2018Libchavy mládež
Lokaj JakubLoket06.05.2018Loket (Nové Sedlo) mládež2
Lorenc LukášJindřichův Hradec08.09.2017Bohušice
Lukš Benjamin19.05.2018Jemnice - mládež
Luňák František19.05.2018Ledenice
Lužný František09.06.2018Radotín
Lyčka TomášMohelnice30.09.2017Mohelnice
Mackura ZdeněkPernink24.06.2018Valeč
Macura RobertBohumín28.07.2017Bohumín
Mádl PetrDešná31.12.2017Horní Žďár
Machačová TerezaKlášter nad Dědinou12.08.2018Kostelec nad Orlicí - mládež
Macháň Martin21.07.2017Brno přívlač
Macháně RadekKrčín23.06.2018Skuhrov nad Bělou
Machatý DavidJaroměř21.04.2018Třebechovice pod Orebem
Makeš LukášLukavice28.04.2018Svídnice u Chrudimě mládež
Malaník Josef30.09.2017Slavičín
Malát Václav02.12.2017Polička
Malec MilošVelký Šenov26.05.2018Šluknov
Malý Jiří ml.Korouhev05.05.2018Nové Město na Moravě
Malý JosefMedlešice07.04.2018Dřenice
Malý StanislavPardubice12.05.2018Drozdice
Mareš PavelPraha26.08.2017Dobroměřice
Maršík Jakub ml.Pelhřimov10.09.2017Humpolec mládež
Maršík JanPelhřimov07.10.2017Zdislavice
Martinů JaroslavPolička23.09.2017Herálec
Maštera VojtěchTřebíč02.09.2017Pňovany plavaná
Maťák MartinBrno30.09.2017Domanín feeder
Matějka LukášKrahulčí28.10.2017Štoky
Matějka OndřejTábor30.09.2017Kloužovice
Matulka MatyášJihlava20.08.2017Příbram na Moravě mládež
Matuška Zdeněk02.09.2017Vsetín muška týmy
Melichar Tomᚎďár nad Sázavou28.07.2017Bohdalec
Mendl RadekTelč09.09.2017Hostákov
Mergl Jakub ml.Heřmanův Městec17.06.2018Podůlšany mládež
Mičič BogdanCitonice23.06.2018Citonice
Míchal JiříČeské Budějovice25.08.2018Třeboň
Michalec Bronislav27.10.2017Dešná
Michalský PetrPostoloprty16.09.2017Bylany (Most)
Miřejovský TomášOpatovice nad Labem14.04.2018Králíky (Horní Lipka)
Miškolci Tomáš ml.Lanškroun22.04.2018Lanškroun mládež
Mlynarovič LadislavSlovensko31.03.2018Polička
Mojžíš LukášČeské Budějovice16.06.2018Bujanov
Mokrý JanUhlířské Janovice23.09.2017Trhová Kamenice
Molek PetrPlzeň28.09.2017Ledce
Morávka DavidStaňkov12.05.2018Březí
Motal JakubDřenice09.06.2018Mikulovice
Motl FrantišekBečov03.03.2018Otovice u Karlových Varů
Motyčka MartinSkuhrov nad Bělou08.06.2018Hraštice
Münzer JosefNové Sedlo28.04.2018Olešná
Musil FilipTábor16.09.2017Mladá Boleslav
Musil Michal04.11.2017Hejlov přívlač
Musil MilanKladruby30.09.2017Kladruby
Musílek PetrChotěboř08.07.2017Hříběcí u Horní Cerekve - OBSAZENO
Nass AdamPňovice12.05.2018Bělá pod Bezdězem - mládež
Nauš VladislavBlížejov23.06.2018Plešnice
Nekola LukášHněvkovice16.06.2018Humpolec
Nekudová MonikaOslavany26.08.2018Příbram na Moravě mládež
Netolický LukášSkuteč03.05.2018Skuteč (Štěpánov)
Neubrand MarekNové Město na Moravě06.05.2018Nové Město na Moravě mládež
Nikl Bedřich ml.21.07.2017Sázava přívlač
Nikl Bedřich st.21.07.2017Sázava přívlač
Nohejl Karel st.Trutnov26.05.2018Trutnov
Nosál Pavel27.10.2017Dešná
Nosek ŠimonVrchovina09.06.2018Nová Paka mládež U10
Noskovič JakubStrakonice19.05.2018Mirovice
Nová DanielaTábor16.09.2017Mladá Boleslav
Novák MatyášNová Ves u Chotěboře05.05.2018Nová Ves u Chotěboře mládež
Novák VratislavPolice nad Metují19.08.2017Vítězná u Kocléřova
Novák ZdeněkTýniště nad Orlicí05.11.2017Chýšť - OBSAZENO
Nováková EvaPolice nad Metují19.08.2017Vítězná u Kocléřova
Novotná PavlínaZámrsk26.08.2018Podůlšany ženy
Novotný JiříZámrsk17.06.2018Mokrovousy
Novotný PetrPřerov nad Labem05.05.2018Brandýs n.L. - Stará Boleslav
Nový JanTábor15.07.2017Plzeň přívlač
Nožička RadekJíkev19.05.2018Rožďalovice,obec Hasina
Olbrich PetrBechov09.06.2018Veselá u Mnichova Hradiště - mládež
Oliva Jan07.09.2017Frýdek-Místek muška
Opiela Vladimír ml.Přeštice29.07.2017Letiny - OBSAZENO
Ošťatka JiříDamnov02.09.2017Čečkovice
Ouředníček JanPraha26.08.2017Sedlčánky feeder KP
Pácl FrantišekÚstí nad Orlicí21.10.2017Markovice
Pacovský Albert06.05.2018Jaroměř mládež
Pajer StanislavLedeč nad Sázavou05.05.2018Nová Ves u Chotěboře
Pánek VítSezemice14.07.2018Dřenice obsazeno
Papoušek IvanHostim20.07.2018Citonice
Patočka Adam09.09.2017Dománovice
Paulovič MarekTřeboň25.08.2018Třeboň
Pavka MartinZnojmo02.06.2018Pasohlávky
Pavlíček JaroslavŽďár nad Sázavou01.07.2017Bohdalec
Pavlíček RadomírŽďár nad Sázavou04.08.2018Dolní Bukovsko
Pavlík JiříTachov11.08.2018Žebráky
Pavlovič PavelPřestavlky02.09.2017Hrochův Týnec - mládež
Pavlovič PetrPřestavlky21.04.2018Zájezdec
Pazderka AdamHradec Králové22.04.2018Miletín mládež
Pechmann VáclavStříbro15.04.2018Plzeň dorost
Pěchouček JiříRakovník24.06.2018Praha U14
Pejšek David29.07.2017Praha - lodní liga
Pekárek Pavel st.Rtyně v Podkrkonoší23.09.2017Jaroměř
Pekárek StanislavLouny30.09.2017Senomaty
Pekař JaroslavKamenice nad Lipou14.04.2018Nová Ves
Pernický Stanislav25.11.2017Polouvsí
Perout JosefPerštejn19.05.2018Starý rybník
Pešek Antonín23.09.2017Rajhrad muška
Pešek JanChrudim08.05.2018Hošťalovice
Peterka JaroslavČeská Lípa23.09.2017Rataje nad Sázavou feeder
Petr JaromírSobčice02.06.2018Vojice
Petr MarekSobčice03.06.2018Vojice - mládež
Petružálková AnetPlotiště nad Labem03.09.2017Podůlšany mládež
Pinkas JanČervená Voda01.07.2017Králíky
Pirkl MarekStárkov05.05.2018Velké Poříčí mládež
Plánička Václav st.Srby26.08.2017Březí u Meclova
Pleskač Jan ml.Libice nad Doubravou26.08.2017Olešnice na Moravě mládež
Pleskač Jan st.Libice nad Doubravou26.05.2018Údavy
Plesník MichalOlomouc17.08.2018Hruškov
Pojar RadekTočník11.08.2018Lužany
Poláček Petr st.Příbram14.04.2018Myslín
Poláchová Eliška28.09.2017Slavičín mládež
Polívka StanislavLitoměřice26.08.2017Mlékojedy
Polovic LadislavŽďár nad Sázavou02.09.2017Bystřice nad Pernštejnem
Porazík JakubKolešov06.05.2018Loket (Nové Sedlo) mládež
Poul RobertKutná Hora07.09.2017Letny
Procházka OtaRudník23.09.2017Mělník
Prokeš MilanLibochovice29.07.2017Soutice
Prokop JanJeníkovice14.10.2017Mladá Boleslav mládež přívlač U10
Provazník JiříDřenice09.06.2018Mikulovice
Provazník MichalDřenice14.10.2017Dřenice OBSAZENO
Prucek MiroslavOlomouc02.09.2017Pasohlávky feeder
Pryl StanislavPardubice28.04.2018Černá u Bohdanče
Přibyl DavidVlčice15.07.2017Hostinné
Půta JiříPlzeň24.09.2017Ptenín
Půta RomanPlzeň06.08.2017Kolešov u Rakovníka OBSAZENO!!!
Rada MilanPraha26.08.2017Sedlčánky feeder
Rambousek StanislavTřebíč08.07.2017Otín
Rašek MartinPacov11.08.2017Buřenice - OBSAZENO
Rašek ZbyněkPacov11.08.2017Buřenice - OBSAZENO
Ráža FilipPlzeň28.10.2017Vlašim přívlač
Riesner PetrPolice nad Metují24.09.2017Vítězná u Kocléřova
Richter PavelPlzeň29.04.2018Ledce
Richterová TerezaChrastava01.05.2018Roudnice nad Labem - mládež
Roček JakubDrozdice02.06.2018Mikulovice
Rostaš Arpád28.04.2018Lubenec
Rozsypálek Ivoš15.06.2018Hruškov
Rudolf JaroslavVrdy30.03.2018Starý Kolín
Řezáč Jan ml.Brandýs nad Labem26.08.2017Nový Dvůr feeder KP
Říčař DavidZdelov26.08.2017Kostelec nad Orlicí
Říha JanBakov nad Jizerou30.03.2018Lázně Bohdaneč
Řípa AlešHeřmanův Městec24.03.2018Markovice
Samlík LiborOslavany27.07.2018Letkovice
Satorie JanJimramov15.07.2017Jimramov mládež
Sedláček DavidBlanné20.10.2017Hruškov
Sedlák Jiří15.06.2018Hruškov
Seidl JanZbiroh30.09.2017Kněževes (Závlaha)
Semonský JaroslavNemošice12.05.2018Drozdice
Schroglová Nikol08.09.2017Bohušice
Schubert MartinChranišov29.07.2017Loučky
Sitta BohuslavTaneček09.06.2018Štětí
Skalický JakubMilín21.04.2018Rožmitál pod Třemšínem
Skalický MatějMilín26.08.2017Třeboň
Skalický MiroslavMilín26.08.2017Třeboň
Slanař JosefPanenský Týnec09.06.2018Pnětluky u Loun
Slavíček OndřejRosice nad Labem15.07.2017Dřenice
Slavík AlexejVilémov07.07.2018Nakvasovice
Slávik IgorSlovensko14.10.2017Polička - přívlač
Slavík MatějChoceň23.09.2017Chýnov přívlač
Slavík TomášHumpolec02.07.2017Zdislavice
Slosarčík Lukáš20.05.2018Jemnice
Smítka RadekBolina13.08.2017Humpolec (Hadina)
Sobotka MiroslavŽďár nad Sázavou19.08.2017Hamry nad Sázavou
Sobotka PetrŽďár nad Sázavou24.09.2017Slatiňany - Kunčí
Sosnowski LukaszBogatynia26.05.2018Chrastava
Sosnowski Martin02.09.2017Vsetín muška týmy
Souček MartinVeselí nad Lužnicí28.04.2018Veselí nad Lužnicí mládež
Soukup MichalPlzeň26.05.2018Dobřív
Soural Aleš10.06.2018Polouvsí - mládež
Srb RomanNymburk07.10.2017Neratovice
Starýchfojtů LukášDolní Rožínka16.09.2017Rožmberský pohár muška
Strnad LukášPraha16.09.2017Butov
Stříbrný Tomᚎdírec18.08.2018Ždírec mládež
Stuchlík JiříNová Paka09.06.2018Nová Paka
Suchánek AlešDymokury28.04.2018Hruškov
Sütto PetrOstrov02.06.2018Božičany
Svárovský DavidHumpolec19.05.2018Pacov
Svatek ŠimonNové Strašeci01.07.2017Bělá pod Bezdězem plavaná
Svědínek ZdeněkTeplice02.06.2018Teplice
Svoboda MilošPanenský Týnec16.09.2017Bohušovice nad Ohří
Svoboda Stanislav st.Čejov05.08.2017Dolní Bukovsko
Syrovátka Tomáš ml.Příbram22.04.2018Rožmitál pod Třemšínem mládež
Syrový FrantišekVápensko21.04.2018Tůň u Loukova
Syrůček StanislavDražkovice09.06.2018Mikulovice
Szczotok Janek21.04.2018Karviná
Šafařík PetrPohřebačka02.06.2018Stéblová
Šamko Michal28.09.2017Božejov
Ševčík Drahoš31.08.2017Jestřabice
Ševčík LadislavTřebíč23.09.2017Měřín
Ševčík PetrLouny01.05.2018Loučky
Ševela MiroslavDubňany06.10.2017Dobrá voda Luh u Milína Carp secret
Šíma RadimProvodov25.11.2017Rozkoš (Česká Skalice) - mládež
Šimánek JakubRouštany05.05.2018Světlá nad Sázavou
Šimůnková MarkétaKošťálov09.06.2018Nová Paka mládež U15
Šinták MarekHradec Králové12.05.2018Hradec Králové mládež
Škoda Miroslav st.Velká Bíteš14.04.2018Skuteč
Škoda Vladimír ml.Velká Bíteš07.10.2017Skuteč
Školoud Vladimír09.06.2018Jenišov mládež
Škorpík DanielPísečné22.06.2018Jimramov
Škorpík FrantišekPísečné22.06.2018Jimramov
Šmíd FrantišekPraha02.09.2017Prosenická Lhota
Šmůla DavidDobřany12.05.2018Řeřichy
Šnicer PetrBlšany21.04.2018Kolešov u Rakovníka - OBSAZENO
Šolc MilanDvůr Králové nad Labem05.11.2017Vítězná u Kocléřova
Špitálník RadekNepoměřice07.09.2017Letny
Šprinc OtaHrádek u Nechanic26.08.2017Sendražice - Hradec Králové dvojboj ryby-šipky
Štalmachová Beáta19.05.2018Kateřinice mládež
Štangl JiříPardubice19.08.2017Brandýs nad Orlicí - OBSAZENO
Štarman JiříStaré Jesenčany15.07.2017Dřenice
Šťastný RomanBrandýs nad Labem31.03.2018Čelákovice
Šťastný ZdeněkPardubice12.05.2018Drozdice
Štěnička AdamTýniště nad Orlicí10.09.2017Týniště nad Orlicí - mládež kat. s pomocí
Štěrba PetrSezemice03.06.2018Trhová Kamenice
Štětina PetrPraha07.07.2017Liběchov
Štiková JanaPraha23.09.2017Hracholusky plavaná
Štork DominikIvančice15.07.2017Řeznovice - OBSAZENO
Šulcová Ivana16.12.2017Telce
Šupol MichalRychnov nad Kněžnou30.06.2018Hraštice
Šupol PetrLibišany30.06.2018Hraštice
Švanda RadekČeská Skalice15.04.2018Vítězná u Kocléřova
Taichner RadekMikulovice07.04.2018Dřenice
Teplý RadekMikulovice02.06.2018Mikulovice
Tichý RudolfKácov26.05.2018Kácov
Tippl MichalŽirovnice08.07.2017Hradec Králové plavaná U15
Tobolka DanielNechanice23.07.2017Přepychy - mládež
Tobolka MilanNechanice08.04.2018Mokrovousy
Ťok Radek15.06.2018Hruškov
Tőkőly Martin st.Havířov24.03.2018Karviná
Tomšík JanKřižanov18.08.2018Třebíč
Topič LubomírChoryně09.06.2018Kelč
Tošer JaroslavÚstrašín08.07.2017Koberovice
Touš Pavel st.Tachov08.07.2017Staré Sedliště
Trešl MilanSoběslav05.05.2018Veselí nad Lužnicí
Trnka AlešTřesovice15.07.2017Křesetice u Kutné Hory
Truhlář PatrikVlašim08.09.2017Mělice přívlač
Tůma JakubRousínov07.07.2018Bohdalec
Tůma JiříRousínov22.07.2017Skuhrov nad Bělou
Ungr JiříKlatovy30.09.2017Libkov
Ungr Vojtěch18.08.2018Přívlaky
Vágenknecht JiříPardubice19.08.2017Brandýs nad Orlicí - OBSAZENO
Valečko René25.03.2018Hulvácké Benátky
Váňa MartinBeroun02.09.2017Sedlčánky feeder KP
Váňa MichalVepřek21.04.2018Zeměchy u Kralup n./Vlt.
Váňa TomášZlosyň04.11.2017Bylany (Most)
Vaňous RadekČeská Třebová19.05.2018Česká Třebová
Vašíček ZdeněkOpočno13.05.2018Jiříkov
Vašík JakubJimramov19.05.2018Jimramov mládež
Vavro Milan ml.Zeleneč06.10.2017Dobrá voda Luh u Milína Carp B
Vavro Milan st.Zeleneč06.10.2017Dobrá voda Luh u Milína Carp B
Vavrová NelaZeleneč13.10.2017Vrbčany
Vavřinec Jaromír17.08.2018Hruškov
Vejvančický MatějNepomuk15.04.2018Plzeň mládež
Velíšek PavelKynšperk12.05.2018Luby
Velková Anna05.05.2018Žitná
Vican MarekPřeštice07.07.2018Vejprnice - plno, pouze náhradnici
Vican RomanPřeštice30.09.2017Loučky
Vískot Zdeněk ml.Moravské Budějovice22.07.2018Humpolec (Hadina) Obsazeno
Vitnerová Vanesa09.06.2018Olešná - mládež U10
Vlček PetrČastolovice09.06.2018Brandýs nad Orlicí
Vodičková KateřinaPříbram19.05.2018Vrčeň mládež
Vojta JanProtivín30.03.2018Vodňany
Vojta JaroslavŘíčany01.07.2017Lysá nad Labem - lodní liga
Vojta MichalŘíčany01.07.2017Lysá nad Labem - lodní liga
Vojtěch MarekVlašim05.08.2017Vlašim přívač
Vojtěch VáclavMlázovice03.09.2017Podůlšany veteráni
Vokáč ŠtěpánMladá Boleslav01.04.2018Smilovice mládež
Vokál PavelKolovraty08.07.2017Chlumec přívlač
Vrabec JiříPlzeň02.09.2017Letiny
Vrba DavidPečky16.09.2017Nymburk
Vrla VladimírBrandýs nad Labem28.04.2018Milín
Výboh PavelHorní Bříza14.04.2018Krašovice
Výborný JiříTeplá26.08.2017Trstěnice
Wachtl Hynek26.05.2018Tmaň
Wachtl Vojtěch09.06.2018Olešná - mládež U15
Wittvar Zdeněk st.Vrdy01.05.2018Sendražice-už pouze náhradníci
Záhora PetrBílina09.09.2017Libčeves
Zahrádka RadekMladá Boleslav11.08.2017Kladruby
Zahradníček Jaroslav27.10.2017Dešná
Záruba RadekTěmice02.06.2018Veselá
Záruba RudolfDivišov23.06.2018Kladruby - mládež U10
Zavřel JanPomezí16.09.2017Třebíč
Zdanowicz PiotrPolsko09.09.2017Vrchlabí
Zelenka Vladimír30.03.2018Štěchovice
Zeman LubošSemily07.10.2017Vrchlabí
Zikán Josef08.09.2017Mělice přívlač
Zuzaňák René02.09.2017Vsetín muška týmy
Zuzaňák Roman02.09.2017Vsetín muška týmy
Zvolánek MiroslavTábor29.07.2017Boršov nad Vltavou přívlač
Žák MiloslavJindřichův Hradec09.07.2017Humpolec
Žemlička PavelOstrov20.07.2018Otovice u Karlových Var
Žemlička RadekSlatiňany09.06.2018Mikulovice
Žigo LadislavČeské Budějovice02.09.2017Nová Včelnice plavaná KP
Živný DominikBystřice nad Pernštejnem16.09.2017Štoky
Živný Miroslav ml.Bystřice nad Pernštejnem25.05.2018Milovy
Živný Miroslav st.Bystřice nad Pernštejnem16.09.2017Štoky

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.