Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 139 termínů závodů
V minulosti zadáno 6074 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

 

Bazar

 

Bazar slouží k nabídce, nebo i poptávce rybářských potřeb. Nebráníme Vám však i ke zveřejnění jiného sortimentu, pokud to uznáme za vhodné. Nevkládejte komerční nabídky. To mohou pouze partneři spolku. Komerční nabídky jiných subjektů budou smazány. Komerční sdělení může být vloženo pouze na základě uzavřené smlouvy s námi.

Spolek Rybářské žebříčky z.s. neručí za obsah a pravdivost zveřejněné inzerce. Pouze umožňuje zveřejnění. Samotné transakce na základě zveřejněných nabídek a jejich realizace je vztah dvou subjektů, které se vzájemně dohodnou. Tyto dohody pak podléhají Občanskému nebo Obchodnímu zákoníku.

Platnost nabídky je 30 dnů od zveřejnění, poté budou v systému automaticky smazány. Neznamená to však, že je nemůžete vložit znovu. Stejný inzerát může být však v období 30 dnů zveřejněn pouze jednou.

Varování: U neověřených nabídek a kontaktů neplaťte nikomu předem na účet. Pouze tomu, koho máte ověřeného. Jinak si dohodněte jiný způsob platby.

 

Vkládat inzeráty mohou pouze zaregistrovaní uživatelé!

 

 

Colmic Carpa RT 303

Třídílná kaprová dělička vyrobená z vysokomodulárního carbonu se zpevněním pomocí křížového opletu karbonovým vláknem, protirozštěpovými kroužky v koncovkách, SiC očky a dělenou duplonovou rukojetí.. Tento model byl navržen pro dosažení dlouhých náhozů s extrémní přesností s vrhací zátěží 3,00 lbs.Slabý blank, velice lehký prut, příjemné zdolávání ryb. Osazený SIC očky a kompaktním sedlem navijáku. Colmic CARPA RT - délka 3,90m ; akce celoparabolická ; vrhací zátěž 3,00b ; tr.délka 136cm ; hmotnost 275g ; počet dílů 3 ; průměr blanku v nejsilnějším místě nad rukojetí 14,3mm

Cena cca 800,-, nejlépe osobní odběr Hradec Králové a okolí, perfektní stav, cca 10x u vody.


Zveřejněno uživatelem: Václav Staněk
Kontakt: Kontakt vidí pouze přihlášení uživatelé.
 

Naviják Giants Fishing Spark TR 5000

Masivní grafitové tělo a rotor - Kovová cívka + náhradní grafitová cívka - 7 precizních kuličkových ložisek - 1 válečkové ložisko - Pevnostní hnací soukolí - Systém pro perfektní navíjení vlasce - Rolnička proti kroucení vlasce - Strojově soustružená aluminiová klička - Precizní systém přední a zadní brzdy - Zastavení zpětného chodu v jakékoli poloze

Převod: 5,5:1 Kapacita: 0,25mm/310m, 0,30mm/270m, 0,35mm/230m

Cena 750,- Kč

Nejlépe osobní odběr Hradec Králové a okolí, nebo dle dohody. Naviják cca 10 x u vody, perfektní stav


Zveřejněno uživatelem: Václav Staněk
Kontakt: Kontakt vidí pouze přihlášení uživatelé.
 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.