Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 149 termínů závodů
V minulosti zadáno 7372 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

 

Bazar

 

Bazar slouží k nabídce, nebo i poptávce rybářských potřeb. Nebráníme Vám však i ke zveřejnění jiného sortimentu, pokud to uznáme za vhodné. Nevkládejte komerční nabídky. To mohou pouze partneři spolku. Komerční nabídky jiných subjektů budou smazány. Komerční sdělení může být vloženo pouze na základě uzavřené smlouvy s námi.

Spolek Rybářské žebříčky z.s. neručí za obsah a pravdivost zveřejněné inzerce. Pouze umožňuje zveřejnění. Samotné transakce na základě zveřejněných nabídek a jejich realizace je vztah dvou subjektů, které se vzájemně dohodnou. Tyto dohody pak podléhají Občanskému nebo Obchodnímu zákoníku.

Platnost nabídky je 30 dnů od zveřejnění, poté budou v systému automaticky smazány. Neznamená to však, že je nemůžete vložit znovu. Stejný inzerát může být však v období 30 dnů zveřejněn pouze jednou.

Varování: U neověřených nabídek a kontaktů neplaťte nikomu předem na účet. Pouze tomu, koho máte ověřeného. Jinak si dohodněte jiný způsob platby.

 

Vkládat inzeráty mohou pouze zaregistrovaní uživatelé!

 

 

 

Zdravim,přenechám kolegovi asi 30ks čas.Rybářství.Cena: za poštovný.Nebo o závodech 29.3.Křesetice,13.4.Dřenice,14.4.Podlesí.Stačí napsat .Vemu to sebou.Milan.


Zveřejněno uživatelem: Bertok milan
Kontakt: Kontakt vidí pouze přihlášení uživatelé.
 

 


Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.